Titles you rated
The Terminal ListRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 3.5
An Incurable Case of LoveRated ★ 3.5
The White Lotus Season 3Rated ★ 3.0
The White Lotus Season 2Rated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 2.5- Steel Troops WRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0