Titles you rated
There Will Be BloodRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Licorice PizzaRated ★ 3.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
CureRated ★ 5.0
Land of MineRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 3.5
American MadeRated ★ 3.5
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Margin CallRated ★ 4.0