Series
Ratings
14
AdolescenceRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Lupin Season 1Rated ★ 4.5
Omniscient Interfering ViewRated ★ 2.5