Titles you rated
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 2.0
PrometheusRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0
ConstantineRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0