Titles you rated
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 3.0
- ParadiseRated ★ 1.5
Pretty CrazyRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 2.5
JulesRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
7 O'clock Luncheon for the Broken HeartedRated ★ 4.0
Measure in LoveRated ★ 1.5
Jay KellyRated ★ 2.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0
GirlfriendsRated ★ 2.0
All GreensRated ★ 1.5
BAKA's IdentityRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0