Titles you rated
The Golden HolidayRated ★ 0.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
CocoRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
VenomRated ★ 2.0
TwentyRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 2.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.0