Titles you rated
Eat Pray LoveRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The NunRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Annabelle Comes HomeRated ★ 2.0
MementoRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 4.5
HopelessRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0