Movies
Ratings
565
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
TRON: AresRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
The Old Guard 2Rated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Reality+Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
The Wild RobotRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5