Series
Ratings
46
100 Days My PrinceRated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Run OnRated ★ 3.0
StartupRated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.0
The Office Blind DateRated ★ 3.0
The King's AffectionRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Touch Your HeartRated ★ 3.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 2.5
Nevertheless,Rated ★ 2.0
GoblinRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.0
School 2013Rated ★ 3.0