Series
Ratings
50- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
- Flames of DesireRated ★ 2.5
My Fair LadyRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 1.5
Secret GardenRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
All About My MomRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 2.5