Titles you rated
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 5.0
My WayRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.0
SpyRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0