Titles you rated
Friends Season 3Rated ★ 4.5
Friends Season 2Rated ★ 4.5- 원피스 2기Rated ★ 3.0
One PieceRated ★ 3.0- The Flying SuperboardRated ★ 3.0
- Eyes of DawnRated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 2.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 2.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 2.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.0
GoblinRated ★ 3.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 2.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0