Series
Ratings
17
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
OzarkRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
A Model FamilyRated ★ 2.5
The MandalorianRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Homeland Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0