Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
SaltburnRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The WhaleRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 3.0