Titles you rated
 Sweet & SourRated ★ 3.0 Sweet & SourRated ★ 3.0
 Night in ParadiseRated ★ 3.5 Night in ParadiseRated ★ 3.5
 LoganRated ★ 4.0 LoganRated ★ 4.0
 MetamorphosisRated ★ 2.0 MetamorphosisRated ★ 2.0
 Sing StreetRated ★ 4.5 Sing StreetRated ★ 4.5
 Inglourious BasterdsRated ★ 5.0 Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
 Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.5 Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.5
 The Truman ShowRated ★ 3.5 The Truman ShowRated ★ 3.5
 Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0 Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
 Forrest GumpRated ★ 3.5 Forrest GumpRated ★ 3.5
 MarathonRated ★ 2.5 MarathonRated ★ 2.5
 RedRated ★ 3.0 RedRated ★ 3.0
 Spider-Man 2Rated ★ 4.0 Spider-Man 2Rated ★ 4.0
 Blade: TrinityRated ★ 4.0 Blade: TrinityRated ★ 4.0
 The Golden CompassRated ★ 3.5 The Golden CompassRated ★ 3.5
- Highway StarRated ★ 4.0
 The Dark KnightRated ★ 4.5 The Dark KnightRated ★ 4.5
 MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0 MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
 Blade IIRated ★ 4.0 Blade IIRated ★ 4.0
 School of RockRated ★ 3.0 School of RockRated ★ 3.0