Titles you rated
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0- Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 4.0
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 4.0
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 5.0- Heavy ObjectRated ★ 2.5
Prison SchoolRated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 3.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 5.0
- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 5.0
Atom: The BeginningRated ★ 5.0
Fafner ExodusRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0- True Mazinger Impact! Z ChapterRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0