Series
Ratings
11- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
The Voice of Korea 2020Rated ★ 2.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0