Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
97 Aces Go PlacesRated ★ 2.0
Sumo Do, Sumo Don'tRated ★ 3.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
The Phantom LoverRated ★ 1.5
The Chinese FeastRated ★ 3.5
The Bride with White HairRated ★ 1.5
FlatlinersRated ★ 2.5
Red SonjaRated ★ 0.5
Kindergarten CopRated ★ 2.0
Jingle All the WayRated ★ 1.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 1.5
Total RecallRated ★ 2.5
Superman IIIRated ★ 1.5
Superman IIRated ★ 2.0
One Fine DayRated ★ 3.5
Shinobi: Heart Under BladeRated ★ 0.5
G.I. JaneRated ★ 1.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 2.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0