Titles you rated
Licorice PizzaRated ★ 4.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 2.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Red NoticeRated ★ 2.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
Let the Right One InRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 3.5