Titles you rated
FranceRated ★ 3.5
The Pod GenerationRated ★ 5.0
Woman in GoldRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
CryptozooRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 2.5
On the Basis of SexRated ★ 5.0
Girl, InterruptedRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 5.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.5