Titles you rated
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
PunchRated ★ 2.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
2012Rated ★ 1.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.0
TangledRated ★ 1.0
August RushRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 1.0
RatatouilleRated ★ 1.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0