Movies
Ratings
940
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
StokerRated ★ 4.5
Sex and the CityRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Boy ErasedRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Love, SimonRated ★ 4.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 5.0