Titles you rated
BridgertonRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Skam Season 3Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0