Series
Ratings
16
I Am SoloRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Alchemy of SoulsRated ★ 5.0
A Model FamilyRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
VincenzoRated ★ 4.5
Sisyphus : the mythRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Lovestruck in the CityRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0