Titles you rated
Suicide SquadRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 2.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
You Call It PassionRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.0
HeistRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
The MagicianRated ★ 3.0- Untouchable LawmenRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
The Transporter RefueledRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.0
The WalkRated ★ 3.5
The Invention of LyingRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 3.5