Titles you rated
HeroesRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Last EmpressRated ★ 2.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0