Movies
Ratings
418
Con AirRated ★ 4.5
The ExpendablesRated ★ 4.5
VolcanoRated ★ 4.5
CrankRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.5
xXxRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 5.0
The TuxedoRated ★ 4.5
Transporter 2Rated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 4.5
Blood DiamondRated ★ 4.5
WaterworldRated ★ 4.5
Man on FireRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
The Bourne LegacyRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 4.5
Deep ImpactRated ★ 5.0