Titles you rated
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Good Morning PresidentRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
JumperRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0