Titles you rated
- Bad MovieRated ★ 4.0
A City of SadnessRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 0.5
Swiss Army ManRated ★ 3.5
The Brown BunnyRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
Heaven is Still Far AwayRated ★ 3.0
Touching the Skin of EerinessRated ★ 3.0
Possible ChangesRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
GummoRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
ThirteenRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0