Series
Ratings
25
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Gogh, The Starry NightRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5