Movies
Ratings
331
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
SinkholeRated ★ 1.0
The Boy Who Harnessed the WindRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
The Manchurian CandidateRated ★ 2.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
A Dog's PurposeRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
Instant FamilyRated ★ 3.5
Driving Miss DaisyRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 2.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
A Street Cat Named BobRated ★ 3.5