Movies
Ratings
171
CapernaumRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5
ChefRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5
The InternRated ★ 5.0
Be Kind RewindRated ★ 4.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 4.5
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 4.5
Penguins of MadagascarRated ★ 5.0
Pitch PerfectRated ★ 5.0
PoetryRated ★ 0.5
BoyhoodRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.5
Sex and the City 2Rated ★ 5.0
P.S. I Love YouRated ★ 3.0