Movies
Ratings
318
EvitaRated ★ 4.0
HeathersRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 4.0
After YangRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Gangubai KathiawadiRated ★ 3.5
RRRRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0