Movies
Ratings
172
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
20th Century GirlRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
The Princess SwitchRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 2.5