Series
Ratings
108
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 3.5- Steel Troops Season 3Rated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 2.0
The Time HotelRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Agents of MysteryRated ★ 2.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.5
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 5.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0