Titles you rated
Bajrangi BhaijaanRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.0
SingRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 3.5
WonderRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Before I Go to SleepRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 4.5
PompeiiRated ★ 4.0