Titles you rated
She Was PrettyRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5