Titles you rated
Finding ForresterRated ★ 4.0
The GreyRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 3.0
Mr. HongRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Perfect StormRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
Broken ArrowRated ★ 4.0
Gone in 60 SecondsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Small Town RivalsRated ★ 2.0
Rush HourRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
ControllerRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0