Titles you rated
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.5
Fifty Shades DarkerRated ★ 4.0
365 DaysRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.0
The TableRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.5
1917Rated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 2.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5