Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
The Expendables 3Rated ★ 4.0
The Expendables 2Rated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 3.5