Movies
Ratings
55
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The Last WordRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.0
FrankRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 0.5
Baby DriverRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 5.0