Titles you rated
Better DaysRated ★ 2.5
EquilibriumRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 2.0
Before SunsetRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 1.0
VenomRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
PiperRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 1.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5