Movies
Ratings
145
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
No Strings AttachedRated ★ 5.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.0
SerendipityRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Never Been KissedRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Something BorrowedRated ★ 2.0
The VowRated ★ 5.0