Titles you rated
Hi.5Rated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.0
ChallengersRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Troll FactoryRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.5
The VillagersRated ★ 3.0- 다찌마와 LeeRated ★ 1.5
The CreatorRated ★ 2.5
Gran TurismoRated ★ 4.5
6/45Rated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0