Titles you rated
KarmaRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
The Potato LabRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Zero DayRated ★ 3.5
Mr. RobotRated ★ 4.0
Not OthersRated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Parole Officer, Lee Han ShinRated ★ 2.5- DoubtRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Good CopRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.0