Series
Ratings
299
Tokyo SeimenjoRated ★ 2.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 2.5- Gokusen Season 3Rated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 4.5- GokusenRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
AggretsukoRated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 5.0
xxxHOLiCRated ★ 5.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.0
Deca-DenceRated ★ 2.0
GivenRated ★ 2.0
BANANA FISHRated ★ 3.0
Great PretenderRated ★ 4.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0