Series
Ratings
11
The NewsroomRated ★ 3.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 3.0
Righteous LoveRated ★ 4.5
Witch's RomanceRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.5
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.5