Movies
Ratings
118
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
SecretRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0