Movies
Ratings
1203
Jingle All the WayRated ★ 5.0
Liar Game: The Final StageRated ★ 5.0
CarrieRated ★ 2.5
Believer: extended cutRated ★ 5.0
The BoyRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 3.0
AshfallRated ★ 2.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 0.5
GiftedRated ★ 5.0- As the Gods WillRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
ComplianceRated ★ 5.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 5.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Sector 7Rated ★ 5.0