Movies
Ratings
30
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0